Dolar : Alış : 3.5109 / Satış : 3.5172
Euro : Alış : 4.1242 / Satış : 4.1316
mangal.web.tr
HAVA DURUMU
hava durumu

Corum29°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

USLU, ÇELİK – İŞ SENDİKASI GENİŞLETİLMİŞ BAŞKANLAR KURULU TOPLANTISINA KATILDI

29 Ağustos 2016
Ana Sayfa » İş Hayatı»USLU, ÇELİK – İŞ SENDİKASI GENİŞLETİLMİŞ BAŞKANLAR KURULU TOPLANTISINA KATILDI
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

IMG_1478Çelik – İş Sendikasının Genişletilmiş Başkanlar Kurulu Toplantısı Nevşehir/Kozaklı’da yapıldı. Çorum Milletvekili, TBMM İdare Amiri ve Hak-İş Konfederasyonu Onursal Genel Başkanı Salim Uslu Başkanlar Kurulu toplantısının 2. Oturumuna katılarak Sendika Başkanları ile bir araya geldi.

Salona “Çelik-İş Seninle Gurur Duyuyor” sloganları eşliğinde giren Uslu, sendikal ve siyasi hayatına dair bazı açıklamalarda bulundu.

ÇELİK-İŞ SENDİKASI’NIN GEÇMİŞİNDE GURUR DUYULACAK OLAYLAR OLDU

Uslu “Çelik-İş Sendikası’nın geçmişinde en ufak utanacağı bir şey yoktur. Bilakis gurur duyacağımız olaylar olmuştur. Ben kimsenin yanında olmadan sadece sendikanın yanında olarak destek vermeye her zaman hazırım. Bizler hiçbir ayırım yapmadan sendikamıza hizmet etmeliyiz.

Metal sektörü giderek gelişmekte ve büyümekte, çalışanlar ise her zaman bizlere ihtiyaç duyduğundan sevgimizi ve bilgimizi cömertçe kullanmalıyız. Bilgi ve emeğin cimriliği olmaz. Sevilmek değil takdir edilmek için çalışmalıyız. Oturduğumuz koltuktan güç almak yerine koltuğa güç vermeliyiz. Sloganlar, şablonlar yerine aklı, bilgiyi doğru kullanın. Slogan tutkunu olmayın. Aklınızı ve vicdanınızı sloganlara tutsak etmeyin. Bizim için vefa, kardeşlik, emek önemlidir. Çünkü emek övülmüş bir eylemdir. Rahmetli Genel Başkanınız Metin Türker’in size iki vasiyetim var. “Birincisi Çelik-İş Sendikamıza bir de Hak- İş Konfederasyonumuza sahip çıkın.” Demiştir. Ülkemize, Sendikanıza ve geleceğinize sahip çıkın. Aklınızı ve bilginizi bir sorunu çözmek için cömertçe kullanın” dedi.

“Türkiye’nin zor zamanlarında her zaman Hak-İş Konfederasyonu ve Çelik-İş Sendikası vardı. Ülkemizin önünün açılmasında aktif rol almışlardır” diyen Uslu, “Türkiye kimseye muhtaç değil. Türkiye büyüdükçe düşmanlarımız ortaya çıkıyor. Kardeşliğimize, birlik ve beraberliğimize kast eden alçaklara hak ettikleri cevabı vereceğiz. Türkiye Cumhuriyeti’ni hiçbir terör örgütü esir alamaz. Bütün Terör örgütlerine savaş açtık. Devletin bekası, milletimizin huzuru her şeyden önemlidir. Milletin iradesine darbe vurmaya çalışanları bu ülke unutmayacaktır” dedi.

Toplantının sonunda Genel Başkanımız Yunus Değirmenci, Salim Uslu’ya Nevşehir bölgesine özgü el işi çini tabak hediye etti. Toplantı toplu hatıra fotoğrafının çekilmesiyle son buldu.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


Çorum Haberleri İçin Sayfamızı Beğenin

[X]
TemaFabrika