Dolar : Alış : 3.5304 / Satış : 3.5368
Euro : Alış : 4.0612 / Satış : 4.0685
mangal.web.tr
HAVA DURUMU
hava durumu

Corum28°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

TIP FAKÜLTESİ AKADEMİK GENEL KURULU TOPLANDI

03 Mayıs 2017
Ana Sayfa » Genel»TIP FAKÜLTESİ AKADEMİK GENEL KURULU TOPLANDI
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Hitit Üniversitesi Tıp Fakültesi Akademik Genel Kurul Toplantısı Erol Olçok Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya Rektör Prof. Dr. Reha Metin Alkan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nurcan Baykam, Tıp Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Mete Dolapçı ve fakülte öğretim elemanları katıldı. 

Toplantıda konuşan Rektör Prof. Dr. Reha Metin Alkan, Tıp Fakültesinin ilimiz ve Üniversitemiz için gerekliliğine ve önemine istinaden yürütülen yoğun çalışmalar sonucunda Sağlık Bakanlığı ve Üniversite arasında yapılan afiliasyon sonrasında Tıp Fakültesi ve sağlık alanında büyük ve hızlı ilerlemeler kaydedildiğini ifade etti.  Alkan, Türkiye’ye örnek olan afiliasyon sonucunda öğretim elemanları, alanında uzman hekimler ve sağlık ekibinin olağanüstü gayretleri sonucunda hastanenin çok önemli başarılara imza attığını belirtti.

Artık Çorum’da, hemen her türlü branşta pek çoğu ilk olan çok sayıda operasyon ve tedavi konusunda uzman Tıp Fakültesi öğretim üyeleriyle birlikte hastanedeki hekimler tarafından gerçekleştirildiğinin altını çizen Rektör Alkan, Çorum’da yapılan bu nitelikli ve başarılı ameliyatların hastaların sağlığına kavuşmasında çok önemli rolü olduğunu söyleyerek, yakalanan ivmeyle birlikte ülkemize ve daha da önemlisi insanlığa katkı sağlayacak pek çok başarılı çalışmanın gerçekleştirileceğine olan inancının tam olduğunu vurguladı. 

Rektör Alkan, hastaların sağlığına kavuşmalarında uyguladıkları başarılı tedavi yöntemlerinden, Tıp Fakültesinin gelişimine sağladıkları katkıdan ve Tıp eğitiminin başlatılmasındaki gayretlerinden dolayı başta Tıp Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Mete Dolapçı ve tüm fakülte öğretim elemanları olmak üzere uzman doktorlara ve tüm hastane çalışanlarına teşekkür etti. 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


Çorum Haberleri İçin Sayfamızı Beğenin

[X]
TemaFabrika