Dolar : Alış : 3.5296 / Satış : 3.5360
Euro : Alış : 4.1110 / Satış : 4.1184
mangal.web.tr
HAVA DURUMU
hava durumu

Corum30°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

SÜRÜCÜLERİ ŞOK EDEN UYGULAMA!

13 Nisan 2017
Ana Sayfa » Asayiş»SÜRÜCÜLERİ ŞOK EDEN UYGULAMA!
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Osmancık İlçe Emniyet Müdürlüğü polis ekipleri 10 Nisan Polis Haftası etkinlikleri çerçevesinde uygulama noktalarında sürücülere ceza yazmak yerine Osmancık Pirinci ve Leblebi hediye ettiler.

Tüm yurtta olduğu gibi Osmancık’ta da çeşitli etkinliklerle kutlanan Polis Teşkilatının 172. Yılı olan 10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla Osmancık İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri uygulama noktalarında sürücüleri durdurarak çeşitli hediyeler verdi. Polis Haftası etkinlikleri çerçevesinde yapılan uygulamalara Vali Yardımcısı Osmancık Kaymakam Vekili Fikret Zaman, Belediye Başkanı Hamza Karataş, İlçe Emniyet Müdürü Adem Yüce, Muhtarlar Derneği Başkanı Faruk Delibaş ve yönetim kurulu üyeleri, Ak Parti İlçe Başkanı Cafer Karlı ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Meclis Üyesi İzzet Karakaş ve Emniyet Müdürlüğü personeli katıldı.

Osmancık ilçe girişlerindeki uygulama noktalarında durdurulan sürücülere Vali Yardımcısı Fikret Zaman, Belediye Başkanı Hamza Karataş ve İlçe Emniyet Müdürü Adem Yüce polis haftası etkinlikleri çerçevesinde günün anlam ve önemine binaen Osmancık Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığının katkılarıyla İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından hazırlanan Osmancık Pirinci, Leblebi ve polis haftasına özel yaptırılan anahtarlık hediye etti.

Vali Yardımcısı Zaman, Osmancık ilçesinin ülkemizin en güzel ilçelerinden birisinin olduğuna dikkat çekerek, pirinci ile isim yapması dolayısıyla ve Polis haftası olması sebebiyle İlçe Emniyet Müdürlüğü ile böyle güzel bir uygulama yaptıklarını belirterek sürücülere pirinç ve leblebi hediye ederek hayırlı yolculuklar diledi.

Belediye Başkanı Hamza Karataş, Sürücülere polis haftası olması vesilesi ile yapılan uygulama neticesinde ceza yerine meşhur Osmancık Pirinci ve leblebi hediye ettiklerini belirterek sürücülere yolculuklarının mutlu ve sıhhatli bir şekilde geçmesi temennisinde bulundu.

İlçe Emniyet Müdürü Adem Yüce, Polis Haftası etkinlikleri çerçevesinde yapılan uygulamalarda sürücülere Pirinç, leblebi ve anahtarlık hediye ederek, trafik kurallarına uymaları konusunda da uyarılarda bulunarak hayırlı ve kazasız yolculuklar diledi.

Durdurulan sürücüler yapılan uygulamadan dolayı son derece memnun olduklarını dile getirerek, Tedes yüzünden yedikleri cezalarından dolayı İlçe Emniyet Müdürlüğünün yaptığı bu uygulama ile Osmancıklının bir suçu olmadığını hizmete giren Tedes uygulamasının hatalı olduğunu vurguladılar. Diğer bir sürücü ise yıllardır uzun yol şoförlüğü yaptığını ancak hayatında ilk defa böyle bir uygulama ile karşılaşarak hediye aldığını belirtip Kaymakamlık, Belediye Başkanlığı ve Emniyet Müdürlüğü yetkililerine teşekkür etti.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


Çorum Haberleri İçin Sayfamızı Beğenin

[X]
TemaFabrika