Dolar : Alış : 3.5296 / Satış : 3.5360
Euro : Alış : 4.1110 / Satış : 4.1184
mangal.web.tr
HAVA DURUMU
hava durumu

Corum30°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

MYO ÖĞRENCİLERİ FABRİKALARI GEZDİ

28 Nisan 2017
Ana Sayfa » İlçeler»MYO ÖĞRENCİLERİ FABRİKALARI GEZDİ
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokulu öğrencileri teknik gezi düzenledi.

Sungurlu’da faaliyet gösteren ve küresel pazarda yer bulan ülkemize büyük katma değer katan Lavaila İrem, Larton firmalarında başlayan teknik gezi daha sonra Çorum Organize Sanayi Bölgesinde Alapala, Monemedical, Kemalöz fabrikalarının üretim bölümlerinin gezilmesi ile devam etti.

Fabrikaların üretim süreçlerinin interaktif şekilde incelenmesinde sonra gezi Çorum KOSGEB’in ziyaret edilmesi ve uzmanlar tarafından öğrencilere KOSGEB kurumunun işleyişi ve verilen desteklerin öğrencilere aktarılması ile son buldu.

Yönetim ve Organizasyon Bölüm Başkanı Yrd.Doç. Dr. Gamze Ebru Çiftçi, Öğrencilerin büyük ilgi ile incelediği ve başarılı girişimcilik örneklerinin uygulamalı olarak paylaşıldığı bu teknik gezinin ülkemizin geleceği olan genç girişimcilere motive edici bir unsur olduğunu, eğitimde en önemli noktanın gençlerimizin gerçek iş hayatıyla uygulamalı olarak eğitim almaları olduğunu söyledi. Çiftçi, ayrıca bu organizasyonda emeği olan başta Sungurlu Ticaret Borsası Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Sayın Serkan Tuncay bey olmak üzere, Çorum KOSGEB personeline ve gezi boyunca ilgi ve alakalarından dolayı Lavaila İrem, Larton, Alapala, Monemedical, Kemalöz fabrika yetkililerine teşekkür etti.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


Çorum Haberleri İçin Sayfamızı Beğenin

[X]
TemaFabrika