Dolar : Alış : 3.5296 / Satış : 3.5360
Euro : Alış : 4.1110 / Satış : 4.1184
mangal.web.tr
HAVA DURUMU
hava durumu

Corum30°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

MHP, DODURGA’DA YARBAŞI’YA EMANET

29 Nisan 2017
Ana Sayfa » İlçeler»MHP, DODURGA’DA YARBAŞI’YA EMANET
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

MHP İlçe Kongrelerine Dodurga İlçe Kongresiyle devam edildi.

Divan Başkanlığını eski il başkanlarından Hüseyin Esenyel’in, katip üyeliklerini İl Yöneticisi Abdullah Oğuz Çatal ve Dodurga İlçe Yöneticisi Hüseyin Bolat’ın yaptığı kongrede seçime tek liste ile gidildi. Kongreyi Bekir Yarbaşı ve yönetimi kazandı.

İlçe kongresinde bir konuşma yapan İl Başkanı Mehmet Akif Aras, 18 Mart 2018’de yapılacak 12.Olağan Büyük Kurultay öncesi Çorum’da da kongre sürecini 26 Mart 2017’de başlattıklarını hatırlattı.

Bugün de Dodurga’da İlçe Kongresini gerçekleştirdiklerine vurgu yapan Aras, güncel konular ve ülke gündemine dairde düşüncelerini paylaştı.

Ülkemizde son yıllarda yaşanan buhranların, Türk Milliyetçilerine milli bir sorumluluk yüklediğine işaret eden Aras, “Ancak buhranlar ne denli ağır, şartlar ne kadar zor olursa olsun, Partimizin etrafını saran kuşatma yarılmıştır.   15 Temmuz darbe kalkışması bertaraf edilmiştir. 16 Nisanda Ülkemizdeki sistem tıkanıklığı aşılmış, ülkemizin önü açılmıştır.  Milliyetçi Hareket Partisi bütün bu zorlu süreçlerde milli bir sorumluluk almış, Türk Milletinin ve ülkemizin darboğazdan çıkmasına öncülük etmiştir. Devletimizin istikbaline, milletimizin istiklaline, vatanın izzetine ve bayrağın iffetine sonuna kadar sahip çıkmış, milletimizin direnç noktası ve güven merkezi olmuştur. Milliyetçi –Ülkücü Hareket başladığı bir işi yarım bırakmamış, verdiği sözlerin altında kalmamıştır. Bu ülke için ettiğimiz yeminler tutulmuştur.

Bugün Türkiye’nin arzulanan şekilde derlenip toparlanmasının tek seçeneği milletimizin tamamına hitap eden, herkesi bir ve kardeş gören Milliyetçi Hareket Partisi’nin başarı ve iktidarıdır” dedi.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


Çorum Haberleri İçin Sayfamızı Beğenin

[X]
TemaFabrika