Dolar : Alış : 3.5288 / Satış : 3.5352
Euro : Alış : 4.1352 / Satış : 4.1427
mangal.web.tr
HAVA DURUMU
hava durumu

Corum30°CMevzi Sağanak

- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

MEMUR-SEN’DEN USLU’YA ZİYARET

18 Ağustos 2016
Ana Sayfa » İş Hayatı»MEMUR-SEN’DEN USLU’YA ZİYARET
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

IMG_0994Memur-Sen Çorum İl Temsilcisi ve Sağlık-Sen Şube Başkanı Ahmet Saatçi ve Memur-Sen’e bağlı şubelerin başkanları Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu’yu Türkiye Büyük Millet Meclisinde ziyaret ettiler.

Memur-Sen Çorum İl Temsilcisi Ahmet Saatçi 15 Temmuz gecesi Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde İstiklal Savaşı sırasında düşman kuvvetlerinin bile tevessül etmediği şekilde uçaklarla bombalanmasına ve işgale yeltenilmesine karşın Genel Kurulu açık tutarak ‘Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir’ duruşunu devam ettirmenizden dolayı sizleri tebrik ediyoruz. O günlerin bir daha yaşanmaması inancı ile tekrar geçmiş olsun” dedi.

“15 Temmuz akşamı aziz milletimiz, askerimiz ve polisimiz Türkiye´nin İstiklal ve İstikbaliyle kökü dışarda olanların oynamasına izin vermedi” diyen Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu, “Memleketimize, bayrağımıza, istikbalimize ve istiklalimize hep birlikte sahip çıktık. Halkımız meydanlarda tank’a uçağa karşı durarak mücadelesini verirken TBMM Başkanımız, Bakanlarımız ile her partiden Milletvekillerimizin bir kısmı da yoğun hava saldırısına rağmen Gazi Meclisi terk etmeyerek gerek Genel Kurul salonunda gerekse sığınakta birlikte hareket ederek mücadeleyi sürdürmüşlerdir. Milletimizin duası, liderimizin güvenirliği, kararlılığı, milletimizin basireti, siyasi partilerin iktidar-muhalefet sağduyulu işbirliği, medyanın darbeye karşı tavrı ile tüm Dünyaya örnek bir destan yazdık. Çorum’da Türkiye’ye örnek oldu. Şehitlerimize rahmet, gazilerimize şifalar diliyor, Aziz Milletimize onurlu duruşları için teşekkür ederiz” dedi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


Çorum Haberleri İçin Sayfamızı Beğenin

[X]
TemaFabrika