Dolar : Alış : 3.5296 / Satış : 3.5360
Euro : Alış : 4.1110 / Satış : 4.1184
mangal.web.tr
HAVA DURUMU
hava durumu

Corum30°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

LEK”ÇOCUKLAR GÜLERSE DÜNYA GÜLER”

22 Nisan 2017
Ana Sayfa » Genel»LEK”ÇOCUKLAR GÜLERSE DÜNYA GÜLER”
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Çocukların gülen yüzlerinin, gözlerindeki ışığın, umutları ve hayallerinin kendilerine güç verdiğini, amaçlarının, çocukların barış, huzur ve kardeşlik dolu bir dünya hayallerini gerçekleştirebilmek olduğunu vurgulayan AK Parti İskilip İlçe Başkanı Mustafa Lek; “Bir milletin istiklalini ve çocuk masumiyetini bir araya getiren 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı , Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 97. yılını  en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Başkan Lek , 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

“Milletimizin hür ve bağımsız iradesinin en güçlü ve etkili bir şekilde temsil edildiği, milli egemenliğin ülke sathına yayıldığı, Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluşunun 97’nci yılını ve geleceğimizin teminatı çocuklarımıza armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını coşku ve heyecanla kutluyoruz. Aslında bugün sadece bir kutlama günü değil, aynı zamanda geçmişe dönüp bakarak gurur duyma ve kendimizi yeniden millet olarak muhasebe etme günüdür. Türkiye olarak biz her ne kadar ülkemize sığınan kardeşlerimizi bağrımıza bassak da; bugün Suriye’de, Irak’ta terörün yetim bıraktığı, Afrika’da açlıkla mücadele eden çocuklar , Batılı emperyalist ülkelerin merhametsizliğine terk edilmiş durumdadır. Gayemiz kendimizden önce çocuklar için daha müreffeh bir dünya inşa etmektir.Bizim çocuklara verdiğimiz değer Peygamber Efendimiz’in örnek ahlakından gelmektedir.23 Nisan 1920 ruhuyla çözemeyeceğimiz hiçbir sorun, aşamayacağımız hiçbir engel yoktur.  15 Temmuz 2016 tarihi bunun en önemli göstergesidir. Milli iradeye ve bağımsızlığımıza kasteden hainlere karşı aziz milletimiz aynı ruhla mücadele vermiş, gazi meclisimiz aynı şuurla görevini yerine getirmiştir.23 Nisan , geleceğimizin güvencesi olarak gördüğümüz, özgürlük ve bağımsızlık meşalesini devredeceğimiz çocuklarımızın  bayramıdır. AK Parti olarak en büyük arzumuz, çocuklarımızın güvenli ve sağlıklı ortamlarda, iyi eğitim alarak, topluma ve insanlığa yararlı özgür bireyler olarak yetişmelerini sağlamaktır.  Bu sebeple aziz milletimizin 16 Nisan’da onayladığı anayasa değişikliği paketi ile de çocuklarımız geleceğe daha güvenle ve umutla bakabilecektir.Bu inanç ve düşüncelerle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlarken, başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere,  bizlere bağımsız ve hür bir ülke bırakan Birinci Meclisimizin cesur ve fedakâr üyelerini saygı ve şükranla anıyorum. İstiklâl mücadelesinde özveriyle görev almış Anadolu’nun her bir evladına rahmet diliyorum.

Bu anlamlı günde coşkumuz ve neşemizi artıran değerli çocuklarımızın ve tüm milletimizin bayramlarını en samimi duygularla kutluyorum.”

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


Çorum Haberleri İçin Sayfamızı Beğenin

[X]
TemaFabrika