Dolar : Alış : 3.5288 / Satış : 3.5352
Euro : Alış : 4.1352 / Satış : 4.1427
mangal.web.tr
HAVA DURUMU
hava durumu

Corum30°CMevzi Sağanak

- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

KAZANAN MİLLİ İRADE OLDU

11 Ağustos 2016
Ana Sayfa » Genel»KAZANAN MİLLİ İRADE OLDU
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

unnamedAK Parti iktidarları ile 15 yıldır istikrarın, güvenin ve demokrasinin yükselen değeri olan Türkiye Cumhuriyeti 15 Temmuz gecesi karanlığa, büyük bir çatışma ortamına, huzursuzluğa ve bir daha ayağa kalkamayacak şekilde çöküşe geçirilmek üzere yok edilmek istendi. İnsanımızın zor kazandırılmış özgüvenine, canına, malına ve en önemlisi vatanına kastedildi. Bütün kazanımlarımız bir gecede Pensilvanya’daki sözde hoca efendi gerçekte büyük din tüccarı vatan haini Fetö Şarlatanının kişisel menfaatleri için hiçe sayılarak yok edilmek el konulmak istendi. Peygamber Ocağı TSK’nın içine nüksetmiş bu mikroplu hücreler bütün vatanın birliğine göz dikti. Bu Şarlatan kendini Yüce Dinimiz İslamın yolunda ilerleyen bir müceddit gibi görerek insanlarımızın en ince noktasını suiistimal etti.

Pensilvanya Şarlatanı ve onun kuyruk takımı vatanımız içerisinde TSK, Yargı ve Polis kanadında ona destek veren hainler bir hesap yapmış ve oyunlarına başlamışlardı. Oyunlarında tek hakim kendileri ve alacakları kişiler vardı ama onlar oyunlarına başladığında asıl olan bu milletin oyunu başlamıştı. Başkomutan, Cumhurbaşkanımız Erdoğan onların hesaplarını bozmuş ve milletimizi meydanlara davet etmişti. İşte onlar bu vatan ve millet sevdalısı insanları unutmuşlar kendi planlarını bozacaklarını düşünmemişlerdi. Çünkü yaptıkları hesaplar hainlik hesaplarıydı ve Allah’ü Teala bu hainlere izin vermedi. ÂLİ İMRÂN Suresi 54. Ayette Allah’ü Teala : “Kul’un bir hesabı varsa Allah’ın da bir hesabı vardır. O tuzak kuranların en hayırlısıdır.” der. Bu ayette dile getirildiği gibi hainlerin, tuzak kuranların değil Allah’ın imana ulaşma imkanı verdiği insanla hainlere karşı galip oldu.

Nasıl Çanakkale’de ve İstiklal Savaşında bu millet bir destan yazdıysa 15 Temmuz günü de bu destanlara bir yenisini ekledi. Hainlerin elinde bu milletin uçakları, tankları, ağır silahları ve teçhizatları vardı. Bu milletinde gözünü kırpmadan tankın altına yatabilecek ve kurşunun üstüne gidebilecek İman dolu yürekli Ömer Halisdemir’i, Erol Olçok’u, Abdullah Tayyip Olçok’u ve 240’ı bulan Şehadet aşığı koca yürekli insanları vardı. Yıllarca Avrupalılaştırdıklarını sandıkları, benliğini kaybettirdiklerini düşündükleri insanların aslında hainler karşısında her daim duracak olan vatan sevdasını ellerinden alamadıklarını unutmuşlardı. Bu millet bu vatan sevdası ile o gece hainlere geçit vermedi. Onlara bu vatanın sahibinin millet olduğunu gösterdi.

Bu soysuzlar Marmaris’te öldürmeyi planladıkları Reis-i Cumhur’umuza bu milletin bağlılığını bilmiyorlardı. Korkup kaçmayacak, F-16’ların uçtuğu bölgeden milletine yürüyecek bir yiğidin ayak seslerini duymuyorlardı. Milli İradenin yegane savunucusunu daha tam tanımıyorlardı. Bu süreçte milletimizin tek yürek olacağını ve birliğini, beraberliğini yeniden meydanlarda tesis edip güçlendireceğini göremiyorlardı.

Bu millet o gün sağına soluna bakmadı meydanlara çıktı. Dönüp yanımda kim var demedi çünkü bu vatan sahipsiz değildi. Bu milletin o gece tek amacı vardı Demokrasiye sahip çıkmak ve Türkiye’nin bağımsızlığını daim kılmak. Bu uğurda Şehadet Şerbetini tatma düşüncesi ile hainlere karşı savaşmak vardı. Bu inançla bütün oyunlar bozuldu. Dış Mihraklar ve Terörist FETÖ/PDY kaybetti. Millet Eğilmedi, Türkiye Yenilmedi. Kazanan demokrasi ve milli irade oldu.

Bu süreçte bizleri yalnız bırakmayan vatanımızın yegane evlatları, milletimizin vatan sevdası ile yetiştirilmiş İmanlı Gençlerine, bizleri asla yalnız bırakmayan Genç STK’larımıza ve Büyük Türk Milletine canı gönülden teşekkür ediyorum. Bizlere zahmeti değil, Rahmeti yaşatan Rabbime hamd-ü senalar olsun. Bir daha rabbim böyle acı geceleri bizlere yaşatmasın. Daha güçlü ve sağlam adımlarla Büyük Türkiye idealimiz yolunda koyduğumuz hedeflere bir bir ulaşacağımıza can’ı gönülden inanıyorum.  Kan dökülerek şehit verilerek alınmış güzide vatan topraklarını hiç kimse kanımızı dökmeden bizden alamaz. Türkiye sevdasının göğsümüzdeki iman ile büyüyerek devam edeceği nice günler diliyor vatan sevdalısı tüm insanlarımıza teşekkür ediyorum. Biz bir olunca güçlüyüz. Biz bir olunca yenilmeyiz. Teşekkürler Çorum, Teşekkürler Türkiye…

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


Çorum Haberleri İçin Sayfamızı Beğenin

[X]
TemaFabrika