Dolar : Alış : 3.5304 / Satış : 3.5368
Euro : Alış : 4.0612 / Satış : 4.0685
mangal.web.tr
HAVA DURUMU
hava durumu

Corum28°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

HER EVET TÜRK MİLLETİNİN GELECEK ÖZLEMİ

13 Nisan 2017
Ana Sayfa » Siyaset»HER EVET TÜRK MİLLETİNİN GELECEK ÖZLEMİ
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mehmet Akif Aras, Bayat İlçesinde referandum çalışmalarına katıldı.

Bayat İlçesinde İlçe Kaymakamı Oğuzhan Ocak, Belediye Başkanı Ekrem Ünlü ve kurum amirlerini ve müdürlükleri ziyaret eden Aras, İlçe Emniyet Amirliğinde düzenlenen Polis Haftası Kutlama etkinliğine de katılan heyet, emniyet mensuplarının polis haftasını kutladı.

Bayat İlçesinde bulunan esnafları ziyaretlerinden sonra, yöneticiler vatandaşlarla da sohbet ederek referandum sürecinde Milliyetçi Hareket Partisinin politikalarını, izlediği tutumu ve neden evet dediğini anlattılar.

Ziyaretlerden sonra Bayat İlçe Başkanlığında İlçe Yöneticileriyle buluşan İl Başkanı Mehmet Akif Aras, Milliyetçi Hareket Partisi’nin 15 Temmuz FETÖ felaketinden sonra siyasetin ve ülkenin beliren ihtiyaçlarına gözünü kapatmadığını belirterek, “Sırtımızı dönmemiş, sistemin yeniden inşasını zorunlu görmüştür. Bu değişikliğin milli bir mutabakat kapsamında olmasına özen göstermiştir. Uzlaşmanın, sorumluluk ruhuyla milli şuuru buluşturmuş siyasi bir vicdanda gerçekleşeceğine inandık, inanıyoruz. Bizim uzlaşacağımız alan milli ve manevi değerlerdir. Bu sorumluluğu yüklenirken,  milletimizin beklentilerine ve Yenikapı’da doğmuş birliktelik hukukuna müzahir hareket ettik. Türkiye’nin toparlanması, milli bekanın muhafazası için Türk milliyetçileri olarak devreye girdik” dedi.

“Yeni bir darbe planı yapanlar, silaha sarılıp demokrasiye, milletimizin asil duruşuna kıymaya hazırlık yapanlar varsa, peşin peşin bedelini ödemeye de razı olmalıdır” diyen Aras, “Milliyetçi Hareket Partisi, 16 Nisan’da devlet için evet, millet için evet, Cumhuriyet için evet, Türklüğün bekası için evet diyecektir. Her evet oyu Türkiye’nin güvencesidir. Her evet oyu Türk milletinin gelecek özlemidir. 16 Nisan’da milletin bekası için evet diyeceğiz, Pensilvanya’yı kalbinden vuracağız. 15 Temmuz’un bir daha yaşanması için pusuda bekleyen, fırsat kollayan, planlar yapan mihrakları tarihin çöplüğüne süpüreceğiz” ifadelerini dile getirdi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


Çorum Haberleri İçin Sayfamızı Beğenin

[X]
TemaFabrika