Dolar : Alış : 3.5296 / Satış : 3.5360
Euro : Alış : 4.1110 / Satış : 4.1184
mangal.web.tr
HAVA DURUMU
hava durumu

Corum30°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

GÜVENLİK PERSONELİNE DEĞERLER EĞİTİMİ VERİLDİ

19 Nisan 2017
Ana Sayfa » İlçeler»GÜVENLİK PERSONELİNE DEĞERLER EĞİTİMİ VERİLDİ
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Boğazkale ilçesinde Kaymakamlığın düzenlemiş olduğu eğitim programlarıyla kolluk personeli olan Polis ve Jandarma teşkilatı görevlilerine Değerler Eğitimi verildi.

Rehber öğretmen tarafından hazırlanan Değerler Eğitimi konferansı tarihi Dulkadiroğulları Konağı’nda verildi. Devlete sadakat, hesap verebilirlik, kanunlara ve hukuka bağlılık, insana ve haklarına saygı, etik, meslek etiği ve iletişim becerileri gibi konular yanında Şehitlik, Gazilik, Fedakarlık, Hoşgörü, Saygı ve Sevgi gibi değerler de anlatıldı.

Eğitim programına katılan Kaymakam Turan Soğukoluk yaptığı açıklamada; “İnsanlar aileden başlayarak, yaşadığı sosyal çevre, çalıştığı mesleki çevre, toplumsal ve kültürel çevre gibi birçok çevrede çeşitli değerler manzumesi ile karşılaşmaktadır. Zaman zaman yaşadığımız zorlu süreçler ve stres bizleri bu değerlerden uzaklaştırabilmektedir. Burada amacımız kamu kudreti kullanan emniyet güçlerimizi ve onların koruduğu değerleri onlara hatırlatmak kadar emniyet güçlerimizin moral ve motivasyonunu artırarak güzel bir çalışma ortamının oluşmasına katkıda bulunmaktır” dedi.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


Çorum Haberleri İçin Sayfamızı Beğenin

[X]
TemaFabrika