Dolar : Alış : 3.4973 / Satış : 3.5036
Euro : Alış : 4.1170 / Satış : 4.1244
mangal.web.tr
HAVA DURUMU
hava durumu

Corum29°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

ERDOĞAN ÇERİKÇİ ‘DEN RUMİ BEKİROĞLU’NA NEZAKET ZİYARETİ

19 Ağustos 2016
Ana Sayfa » Ekonomi»ERDOĞAN ÇERİKÇİ ‘DEN RUMİ BEKİROĞLU’NA NEZAKET ZİYARETİ
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Hitit Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Erdoğan Çerikçi ve yönetim kurulu üyelerinden, İl Başkanı Av.Rumi Bekiroğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

1İl Başkanı Bekiroğlu; Erdoğan Çerikçi ve yönetim kurulu üyelerine yapmış oldukları nezaket ziyaretine yönelik; “Hitit Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifimiz, esnaflarımız ve vatandaşlarımız için önemli bir yer teşekkül etmektedir. Bizler sizler gibi toplum yararına hizmet eden STK’larımızın her zaman yanında yer almaya devam edeceğiz. Bizler ile aynı misyon ve vizyona sahipsiniz.

Ayrıca 15 Temmuz gecesi ülkemizin Milli iradesine yapılan hain ve alçakça saldırıda bizlerle beraber birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmenizden dolayı da teşekkür ediyorum.15 Temmuzdan itibaren yaşanan süreçte meydanları Cumhurbaşkanımızın bir çağrısı üzerine doldurdunuz.

Vatanımıza, bayrağımıza ve milletimizin geleceğine sahip çıktığınız için sonsuz şükranlarımı şahsınızda diğer arkadaşlara da iletmenizi isteyerek tekrar teşekkür ederim.
Mevlam bir daha böyle elim durumları yaşamamızı nasip etmesin, ülkemizin yarınlarına gölge düşürmek isteyen içeride ve dışarıda yer alan şer odaklarına fırsat vermesin. 15 Temmuz gecesinde Milli İradeye sahip çıkarken Hakk’ın rahmetine kavuşan Aziz Şehitlerimizi ve dün de Elazığ’da yaşanan terör olayında hayatlarını kaybeden güvenlik güçlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.” dedi.

Erdoğan Çerikçi; “İl Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimiz bir uyum içerisinde birlikte hareket ederek güzel çalışmalara imza attık. Bu çalışmalardan dolayı şahsınızda AK Parti ailesini tebrik ediyorum. Kooperatif olarak her zaman sizler gibi milletimize en güzel hizmeti sunmanın gayesi içerisinde olduğumuzu belirtmek isterim.
Vatan millet söz konusu olunca her Türk vatandaşı gibi bizler de meydanlarda yer aldık. Yapılan olayları kınıyoruz. Aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar temennisinde bulunuyoruz.” dedi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


Çorum Haberleri İçin Sayfamızı Beğenin

[X]
TemaFabrika