Dolar : Alış : 3.5444 / Satış : 3.5508
Euro : Alış : 4.1286 / Satış : 4.1360
mangal.web.tr
HAVA DURUMU
hava durumu

Corum30°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

DODURGANIN DURUŞU ‘’EVET’’ OLACAKTIR

04 Nisan 2017
Ana Sayfa » Siyaset»DODURGANIN DURUŞU ‘’EVET’’ OLACAKTIR
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Milliyetçi hareket Partisi Çorum İl Başkanı Mehmet Akif Aras, İl Yöneticileriyle birlikte Dodurga İlçesinde referandum çalışmalarına katıldı. İlçe Kaymakamı Tayfun Deli, Belediye Başkanı Mustafa Aydın ve Emniyet Amirliğini ziyaret etti. Daha sonra ilçedeki esnafları ziyaret edip sohbet eden MHP’liler, vatandaşları referandum sürecinde evet oyu vermeye davet ettiler.

2007’den itibaren iyice yüzeye çıkan, 15 Temmuz’dan sonra kaçınılmaz hale gelen hükümet etme sistemi değişikliğine az sayıda gün kalmıştır.

Çok yakında yapılacak tarihi nitelikli 16 Nisan Anayasa Referandumunun barışa, huzura, dirilişe, milli birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine vesile olmasını temenni ediyorum. Bugün referandum çalışmaları için Dodurgalı hemşerilerimizle buluştuk. Yiğit Dodurgalıları bağrıma basıyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Dodurga vatan demek, bayrak demek, millet demek, kahramanlık demektir. Ve Dodurgalılar her daim kutlu değerlerimize sahip çıkacak yürekliliği hep gösterdiler, Türkiye’nin onurunu yere düşürmediler. Bundan sonra aynısını yapacaklardır.
Türkiye’nin kurtuluşu için yeni bir seferberlik ve mücadele ruhu tecelli etmelidir. Kötü giden talihe dur demenin zamanı gelmiştir. Türkiye, şu anda çok vahşi tehdit kuşağındadır. Türkiye’yi hedef alan mihraklar kuyumuzu kazmak için sıradadır. Hançeri saplamak için kuyruktadır. Emin olunuz, başımızı kaldırıp etrafa bakarsak hainleri göreceğiz. Sesimizi yükseltip tepkimizi gösterirsek kaçtıklarını izleyeceğiz. İrademizi ifşa edip direnişimizi güçlendirirsek Türkiye düşmanlarının sindiklerine tanık olacağız. Türkiye çok çetin, çok tehlikeli bir süreçten geçmektedir. Ve devlet milletiyle bir ve beraber olmak durumundadır. Bizim, zalimlerin karşısında saf saf dizilip etten duvar örmemiz şarttır. Artık bekamız risk altındadır. Yüreklerimiz toplu vurmalıdır. Bunu görmek, bu tehdidi bilmek lazımdır. Güvenliğimiz yoğunlaşan tehditlerin doğrudan hedefindedir. Yedi düvel Kılıçdaroğlu ve hayırsızların yanındadır.  Biz Türk milletiyle beraberiz. Bunlar 16 Nisan’da Türkiye’nin kaç bucak olduğunu göreceklerdir. CHP’nin yeni yancısı, tam yamağı olan; 15 Temmuz’da Başbakan olacağım diye avaz avaz bağıran kaçak ve korkaklar, fitnelerin altında kalacaklardır. Şer tiyatrolarının perdesi 16 Nisan’da kapanacaktır. İşbirlikçi aktörler işsiz kalacaktır.

 Pensilvanya yapımı dedikodular yayan, pis oyunlar yazan, MHP’yi içten karıştırmak amacıyla tezgahlar açan haşhaşi artıklarının, kripto maşaların tuzakları başında patlayacaktır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


Çorum Haberleri İçin Sayfamızı Beğenin

[X]
TemaFabrika