Dolar : Alış : 3.5288 / Satış : 3.5352
Euro : Alış : 4.1352 / Satış : 4.1427
mangal.web.tr
HAVA DURUMU
hava durumu

Corum30°CMevzi Sağanak

- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

ÇORUM BELEDİYESPOR KAPTANLARINDAN DESTEK ÇAĞRISI

09 Ağustos 2016
Ana Sayfa » Genel»ÇORUM BELEDİYESPOR KAPTANLARINDAN DESTEK ÇAĞRISI
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

DSC_0497Çorum Belediyespor takım kaptanları Emrullah Kokoç, Ferhat Duman ve İmam Almas, yeni sezon öncesi birlik mesajları verdiler. Yeni kadro oluşturulmasına rağmen takımdaki arkadaşlık ruhunun üst düzeyde olduğuna dikkat çeken kaptanlar tüm şehrin kendilerine destek olması gerektiği yönünde görüş bildirdiler. Bu sezon şampiyon olabilmek adına sıkı bir çalışma temposu içerisinde olduklarının altını çizen takım kaptanlar, ilk iki etap sonrası Bolu’da yapacakları kampla birlikte daha da güçlü hale geleceklerini söylediler. Başta Belediye Başkanı ve Onursal Başkan Sayın Muzaffer Külcü ile Kulüp Başkanı Sayın Zeki Gül ve diğer yönetim kurulu üyelerinin de her konuda üzerlerine düşeni en iyi şekilde yapmanın gayreti içerisinde olmasının kendilerini ayrıca mutlu ettiğini belirten takım kaptanları, kendilerine güvenenlerin yüzünü kara çıkarmamak adına var güçleriyle ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını kaydettiler. Takım kaptanları, ligde oynayacakları maçlarda skor ne olursa olsun taraftarların kendilerini son düdük çalana kadar desteklemelerini de istediler. Bu sezon şampiyonluk yaşanmaması için hiçbir neden olmadığını dile getiren takım kaptanlarımız şu görüşlere yer verdiler;

EMRULLAH KOKOÇ: Hepimiz bu sezon bu şehre şampiyonluk sevinci yaşatmak için geldik. İlk iki etap çalışmalarımızın takım adına çok verimli geçtiğini düşünüyoruz. Bolu’da yapacağımız kampta da hazırlık maçlarıyla tüm eksikliklerimizin giderileceğine inanıyorum. Herkesin malumu üzere bu sezon neredeyse sıfırdan bir takım kuruldu. Bu tür yapılanmalarda en önemli olan futbolcuların birbirleriyle uyumlu hareket etmeleri. Biz bunu kısa bir süre zarfında başardık. Ben daha önce oynadığım takımlarda bu sıkıntıyı çok yaşadım. Ancak bunun tam tersine şuan takımda arkadaşlık en üst düzeyde. Bu da bir futbol takımı için en önemli unsurlardan biridir zaten. Bununla birlikte başta Belediye Başkanımız ve Onursal Başkanımız Sayın Muzaffer Külcü, Kulüp Başkanımız Sayın Zeki Gül ve diğer yöneticilerin antrenmanlarımıza gelip bizlere destek olmaları da çok önemli. Biz bu takımın bu sezon şampiyon olacağına gönülden inanıyoruz. Burada en önemli olan tüm şehrin bizlere destek olması. Oynayacağımız maçların skoru ne olursa olsun bizleri desteklemeye gelen taraftarımızın son düdük çalana kadar desteklerini esirgememelerini istiyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde bu sezon Allah’ın da izniyle mutlu sona ulaşan takım olacağımıza inancım tam. Bu sezon bu şehri layık olduğu yerlere gelebilmesi adına herkesin üzerine düşeni layıkıyla yapacağına da inancım sonsuz.

FERHAT DUMAN: Öncelikle şunun bilinmesini istiyorum ki, biz yeni bir takımız. Ancak buna rağmen takımda arkadaşlık üst düzeyde. Bu başarıya giden yolda çok önemli bir unsur. Bizler Çorum’un bu liglerde olmaması gerektiğine inanıyoruz. Bu doğrultuda da şampiyonluk adına çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. İlk iki etap çalışmalarımızı en yoğun tempoda tamamladık. Şimdi önümüzde Bolu’da yapacağımız kamp var. Bolu kampını da en iyi şekilde değerlendirip sezona en iyi şekilde girmek istiyoruz. Ben öncelikle başta Belediye Başkanımız ve Onursal Başkanımız Sayın Muzaffer Külcü ile Kulüp Başkanımız Sayın Zeki Gül ve diğer yönetim kurulu üyelerimize bizlere gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum. Bu şehrin futboldaki yerinin buralar olmadığına inanıyoruz. Bu nedenle de başta tüm şehir olmak üzere herkesin desteğini bekliyoruz. Alacağımız başarılı sonuçlarla tribünlerin de desteğinin artacağına inanıyoruz. Biz bütün çalışmalarımızı şampiyonluk üzerine yapacağız. İnşallah bunu da sezon sonunda şampiyonluk kupasıyla taçlandıracağız.

İMAM ALMAS: Benim burada 4’üncü sezonum. Herkes neden ayrılmadığımı soruyor. Ben bu sezon bu forma altında şampiyonluk yaşamak istiyorum ve bu nedenle buradayım. Bu sezon çok yeni bir takım kurulmasına rağmen takım olarak çok çabuk uyum sağladık. Kadromuzda bulunan tecrübeli isimler her yönleriyle çok güzel ağabeylik örneği sergiliyorlar. Uzun yıllardır burada olduğum için şehrin özlemlerini de yakından biliyorum. Bu sezon sonunda bu şehrin şampiyonluk sevinci yaşayacağına yürekten inanıyorum. İlk iki etabı en iyi şekilde hazırlanarak geçiriyoruz. Şimdi de önümüzde Bolu kampımız var. Burayı da yapacağımız hazırlık maçları ve çalışmalarımızla en iyi şekilde tamamlayıp lige hazır hale geleceğiz. Bu sezon ayrıca geçtiğimiz sezonlarda doğru düzgün maçlarımızı takip etmeyen Belediye Başkanımız ve Onursal Başkanımız Sayın Muzaffer Külcü’nün takıma ilgisinin üst düzeyde olduğunu gözetliyorum. Bu bizim açımızdan son derece sevindirici bir durum. Bununla birlikte her zaman olduğu gibi Kulüp Başkanımız Sayın Zeki Gül ve diğer yöneticilerin bizlere gösterdikleri ilgiden de son derece memnunuz. Ben bu birlik ev beraberlik şemsiyesi altında mutlu sona ulaşacağımıza gönülden inanıyorum.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


Çorum Haberleri İçin Sayfamızı Beğenin

[X]
TemaFabrika