Dolar : Alış : 3.5444 / Satış : 3.5508
Euro : Alış : 4.1286 / Satış : 4.1360
mangal.web.tr
HAVA DURUMU
hava durumu

Corum30°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

BAŞARANHINCAL, TEKRAR BAŞKAN SEÇİLDİ

04 Mayıs 2017
Ana Sayfa » Genel»BAŞARANHINCAL, TEKRAR BAŞKAN SEÇİLDİ
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

S.S. Toprak Sanayicileri K.S. Kooperatifi Olağan Genel Kurulu, Kooperatif merkezinde gerçekleştirildi. Çetin Başaranhıncal, Yönetim Kurulu Başkanlığına oy birliği ile tekrar seçilerek güven tazeledi.

Çorum Ticaret İl Müdürü Fikret Yıldırım başkanlığında gerçekleşen genel kurulda tekrar seçilen Başaranhıncal başkanlığındaki yönetim kurulu görev dağılımında Başkan Yardımcısı Orhan Özsaraçoğlu ve Sedat Bişiren olurken Muhasip Üyeliğe Kenan Güllü ve Yönetim Kurulu  Üyeliklerine Mahmut Öztemiz, Yusuf Bıyıkoğlu  ve Önder Kartal yer aldı.

Yönetim kurulunun şekillendirilmesi sonrasında açıklamalarda bulunan Çetin Başaranhıncal öncelikle kooperatif üyelerine katılım ve takdirlerinden ötürü teşekkürleri iletmiştir.

Başaranhıncal konuşmasında Toprak Sanayi sektöründe üretim sezonun başladığına değinerek 2017 üretim sezonunun sanayicilerimize ve ilimize  hayırlı olması temennilerinde bulunmuştur. Çorum’un sanayileşmedeki yapı taşı olan toprak sanayinin sektörünün öneminin büyüklüğüne dikkat çeken Başaranhıncal şunları kaydetti; “Toprak sanayi sektöründe üretimde hiçbir ithal girdinin olmaması ve sektörün istihdam açısından ilimizde lider konumda bulunmanın gururu biz toprak sanayicilere Lokomotif Sektör ünvanıın hak edildiğini bir kez daha bizlere hatırlatmaktadır. Ekonomi ve istihdama katkılarımızın yanında, mağdur ve ihtiyaç sahiplerine yardım ve sosyal ve kültürel katkılarla da memleket ve ülke sevdalısı sektör olduğumuzu sanayicilerimiz adına dile getirmek isterim. Toprak sanayicileri olarak tuğla-kiremit ürünlerin doğal , sağlıklı ve kaliteli olduğuna bir kez daha vurgu yapmak yerinde olacaktır.

Bizler tuğla-kiremit ürünlerin kaliteli, güvenilir, sağlıklı ve doğa dostu olduğu gerçeğinin unutulmaması için teknik, bilimsel ve sosyal uğraş ve çabalar içerisinde olduk ve olacağız. Bizlerin çabasının yanında deprem ülkesi olan yurdumuzda bina güvenliği, uçan çatılardan zarar gören vatandaşlarımızın maddi ve manevi zararları, yanmaz sınıfta olmayan malzemelerin kullanımı ile karşı karşıya kalınan can ve mal güvenliği tehditleri her geçen gün yazılı ve görsel basında dahil olmak üzere günlük yaşantımızda karşılaştığımız durumlardır. Tuğla ve Kiremit ürünlerin kullanımı ile geleceğimize yapacağımız yatırımı düşünerek alternatif düşük kaliteli ürünlerin kullanımından vazgeçmemiz gerektiğini söylemek isterim. Kümelenme güzel bir birliktelik ve büyük bir başarı öyküsüyle yıllardır bir arada olan, aynı zamanda ortak hareketin ve işbirliğinin geliştirilmesinde çaba gösteren toprak sanayicilerimize teşekkür ediyor,  2017 yılı üretim sezonunun sanayicilerimiz ve ilimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


Çorum Haberleri İçin Sayfamızı Beğenin

[X]
TemaFabrika